Кавовий гороскоп. Капучино

Напій відрізняється густою молочною пінкою, з якої можна зробити різноманітні цікаві фігурки, та яку баристи-віртуози розписують різноманітними вишуканими візерунками. В домашніх умовах, без спеціального обладнання такий напій не приготуєте.

Саме тому, за улюбленим напоєм Капучино кавомани здебільшого відправляються до кав’ярні. Бажання спілкування як і бажання “показати себе і людей подивитись” – така риса переважає у прихильників напою з густою молочною пінкою. Одночасно, це люди, яким подобається все нове і ще непізнане, невивчене... В них завжди перемагає цікавість, від дуже простого – а що за візерунок буде на каві сьогодні, до таємниць всесвіту. Капучиністи (вже можна вважати, що таке слово є ) дуже дбайливо ставляться до оточуючих людей, вони ніжні і вразливі.

Ці романтичні натури вміють бути вдячними, цінують приємні моменти, подаровані Вами, навіть самі дріб’язкові. І комфорт... Комфорт – це друга риса характеру шанувальників Капучино, після цікавості.

Капучиністам підходить робота, що пов’язана з активним спілкуванням. Спілкування - у цій сфері діяльності шанувальники Капучино здатні домогтися великих успіхів.

І це не дивно, адже спілкування їм так само необхідно, як і кава. Ці романтичні натури чуйно вловлюють нюанси й півтони людських відносин. Вони дуже ніжні й уразливі, тому самі дуже дбайливо ставляться до оточуючих людей. Уміють бути вдячними, дуже цінують приємні дріб’язки й люблять комфорт. Їм підходить робота, пов’язана з активним спілкуванням – це природна для любителів капучино стихія, у якій вони прекрасно себе почувають і здатні домогтися більших успіхів.

Кавовий гороскоп. Еспресо

А чи задумувались Ви колись над тим, що все, що ми робимо має якесь значення? Ми робимо це “на автоматі”, а виявляється, що в результаті наша поведінка (наш вибір, наше рішення) це не що інше, як проекція нашого внутрішнього світосприйняття на те, що ми робимо...

Що це має спільного з кавою? Все просто – кава, як і все решта, наш вибір. Кожен робить його індивідуально, причому складових цього вибору багато, наприклад: якість зерна, тип кави, вміст кофеїну, спосіб обробки зерен, ступінь обсмажування, спосіб заварки і т.п.   І цей наш вибір, виявляється, нас теж якось характеризує !

Як саме?.. 

 

 

Ми розпочинаємо серію статей “Кавовий гороскоп”, де спробуємо зрозуміти характер людей у відповідності до їх кавових вподобань.

Готові? Тоді поїхали...

 

 

 

Еспресо  – міцна кава у невеликій чашечці.  Сама технологія приготування цього напою розрахована на “вичавлення” з однієї порції свіжо меленої кави кілька столових ложок максимального аромату та смаку. Якщо висловлюватися більш поетично, це - концентрат смаку, запаху, бадьорості, позитиву та гарного настрою в цілому, вишуканий, пікантний, з ніжною гірчинкою і ледь вловимою кислинкою, зі стабільним відчуттям свіжості й довершеності.  У перекладі з італійської він «швидкий», «зварений під тиском», «спресований». В  Америці  його називають  God Shot (божественно короткий), а англійці часто говорять single (одинарний).

 

 

Уперше він був приготований в Італії на початку 20 століття за допомогою ріжкової кавоварки, сконструйованій інженером Луїджі Беццера. Мелена кава заварюється гарячою водою, що проходить крізь нього під тиском.

 

 

 

З моменту своєї появи він вважається еталоном якості у всьому світі. На батьківщині еспресо створена спеціальна організація, що контролює якість продукції вітчизняних виробників і визначає стандарти справжнього еспресо - Національний Інститут Італійського Еспресо.

 

Цей напій полюбляють креативні натури, цілеспрямовані, налаштовані на позитивний результат, проте трішки ліниві. Вони стараються отримати максимум, витративши мінімум зусиль. Саме так – 20% зусиль на 80% успіху, Принцип Парето – це їх натура. Проте лінь, як ми знаємо, є двигуном прогресу J                                                                         

Люди, які віддають перевагу Еспресо, далекі від сантиментів, вони цінують все справжнє - почуття, акапельний спів, домашніх тварин, натуральний одяг... Вони не критикують і не доводять своє бачення, а, швидше, поблажливо ставляться до “інодумців”, перебуваючи у абсолютній впевненості в собі. Вони здатні знову і знову повертатися до різних речей в спробі зробити їх ще цікавішими, ще кращими.

Це творчі люди. Вони не “швидкі на підйом”, проте цю свою властивість характеру компенсують виваженістю в рішеннях і постійним прагненням до покращення всього, до чого вони причетні.

Еспресо – це Ваш напій ?

ДАЛІ БУДЕ...

x
Вхiд

Ваш Email
Ваш Пароль
Увiйти
Реєстрація
Повiдомлення

Iм'я
Email
Повiдомлення
Вiдправити повiдомлення