Ірландський кавовий лікер (Irish Cream)

Ірландське віскі змішане з вершками і цукром з нотками кави, шоколаду, ванілі і мигдалю.

СКЛАД:

 • Вершки 30% -ві – 1 стакан
 • Молоко згущене – 1 банка
 • Ірландський віскі – 350 мілілітрів
 • Кава – 1 столова ложка
 • Сироп шоколадний – 2 столові ложки
 • Ванільний екстракт – 1 чайна ложка
 • Мигдальний екстракт – 1 чайна ложка

ПРИГОТУВАННЯ:

 1. У блендері змішайте густі вершки, згущене молоко з цукром, ірландське віскі, швидкорозчинний кави, шоколадний сироп, ванільний екстракт і мигдальний екстракт.
 2. Змішайте протягом 20 - 30 секунд.
 3. Зберігайте в щільно закритому посуді в холодильнику.
 4. Струсіть перед подачею на стіл.

Різноманітність кави

Кава як напій відома вже не одне століття. І з плином часу багато що змінилося не тільки в процесі її виробництва, але й у рецепурі приготування. І хоча гурмани визнають тільки традиційну каву, багато хто любить робити її смак різноманітнішим.

Для цього використовуються різноманітні ароматизатори, добавки. Однак відразу в магазині можна купити ароматизовану каву. Її смак може бути більш м'яким, ніж той же сорт, того ж обсмажування.

Якщо класичний смак кави вам трохи набрид, можна урізноманітнити її смак за допомогою традиційних спецій, застосовуваних у кулінарії.

Найпоширенішою є кориця, яка з давніх-давен використовується для ароматизації кави. Кориця може виглядати по-різному, звичним для нас є порошковий вигляд. Однак тут існує небезпека того, що кориця може виявитися не натуральною. Оскільки сама кориця досить дорога, під її виглядом часто продається дешевий аналог. Тому краще корицю купувати в паличках. По ним легко можна розрізнити справжня це кориця або ж і Справжня тонша.

Ароматизувати можна і ваніллю. Ванілін, що доступний у продажу, не є натуральним. А ось справжню ваніль можна знайти тільки в спеціалізованих магазинах.

x
Вхiд

Ваш Email
Ваш Пароль
Увiйти
Реєстрація
Повiдомлення

Iм'я
Email
Повiдомлення
Вiдправити повiдомлення