Кофейная Карта,
Первый Кофейный Портал Украины

Последние публикации о кофе

В'єтнамська компанія створила захисні маски з кави

В'єтнамська компанія AirX розробила двошарові маски із залишків виробництва кави.

Творці називають продукцію "першою в світі антибактеріальної маскою з можливістю повторного використання, виготовлену з кави".

Для виробництва використовують в'єтнамську каву, повідомляє Yahoo. Маска має біорозкладаний фільтр всередині. Її можна прати і багаторазово використовувати, фільтр не потрібно мити, але його можна замінити через 30 днів.

Компанія заявила, що може поставляти в масове виробництво до 10 тисяч масок в день.

Читать дальше
Що пити, щоб жити довше? Чотири чашки кави в день!

Кава - це не тільки корисний напій, що бадьорить, але і, як з'ясувалося, справжній "антістарін"! 

Іспанські вчені провели дослідження, яке розтягнулося аж на 18 років, і з'ясували, як можна знизити ризик смерті з будь-якої причини, попиваючи улюблений еспресо.

У дослідженні іспанського університету Seguimiento Universidad de Navarra (SUN) взяли участь 19 896 європейців, середній вік яких в 1999 році становив 37,7 років. Вони заповнювали опитувальник про споживання кави, спосіб життя, звички в їжі і стан здоров'я.

Раз на десять років опитувальник заповнювали заново. За цей час померло 337 осіб (приблизно один з 60). Дані про смерть надходили від родичів і з записів в офіційній статистиці.

Але набагато цікавіше цифри, заради яких все почалось. Отже, споживання чотирьох чашок кави в день знижує ризик померти від чого завгодно аж на 64%! Дві додаткові чашки знижують його ще на 22%, а якщо тобі більше 45 років - на 30%. Головну роль у продовженні життя грає антиоксидант, що міститься в кавових зернах, - поліфенол.

Підсумки дослідження були представлені Європейської асоціації кардіологів і викликали суперечливі думки. Так, британський професор Авкіран сказав: 

"Тут йдеться про можливий зв'язок кави з довголіттям, але немає серйозних доказів і пояснень. Так що кавоманам не варто спочивати на лаврах. Кращий спосіб зменшити ризик смерті від кардіоваскулярної недостатності - зосередитися на здоровий спосіб життя (збалансована дієта, активність, відмова від куріння), а не на споживанні латте ".

Проте у любителів кави з'явилася ще одна причина піддаватися цій спокусі. Хто знає, раптом цю пряму залежність ось-ось знайдуть!

Читать дальше
Говард Шульц: про каву і музику

«Подумайте про каву як про музичний диск. Можна слухати його в спеціальній кімнаті для прослуховування, яку ви облаштували спеціально для цієї мети в підвалі будинку, де немає відволікаючих звуків, де можна надіти навушники і почути партію струнних або гобоя, або спробувати розчути кожне маленьке клацання або скрип нігтя Еріка Клептона об гітару. Інша справа - вставити його в програвач в машині, відкрити всі вікна і почати кричати на всю горлянку. Музика та ж, а підхід інший»

Говард Шульц, Дорі Джонс Йенг. «Влийте в неї своє серце. Як чашка за чашкою будувалася Starbucks ».

Читать дальше
Ученые: кофе повышает эффективность тренировок в спортзале  

Исследование, проведенное профессором физиологии из Университета Сан-Пауло, предусматривает, что существует реальный, научно доказана связь между кофеином и более эффективными тренировками.

Профессор Бруно Гуала решил проверить эту теорию, потому что он любит и спортзал, и кофе. Он разделил группу по сайклинга (тренировка с помощью велотренажеру) из своего спортзала на две подгруппы в зависимости от того, сколько кофе они выпили за день. Затем он протестировал их по методу плацебо, а также проверил теорию, дав испытуемым 400-миллиграммовой таблетку кофеина, что эквивалентно четырем крепким эспрессо.

Целью тренировки было сжечь 450 калорий. Участники, которые приняли настоящую таблетку кофеина, были на 3,3% быстрее в сайклинга, чем те, кто не принимал кофеин. Плацебо повысило эффективность тренировки на 2,2%.

Читать дальше
Как готовить вкусный кофе в домашних условиях

Несколько простых советов по правильному приготовления любимого утреннего напитка.

 • В первую очередь - нужно выбрать качественную турку. Беспроигрышным вариантом будет изготовлена ​​из меди (джезва), именно в таких издавна готовят кофе в Турции. Она быстро нагревается и долго сохраняет тепло, а кофе из такой посуды всегда вкуснее. Керамические турки дорогие и хрупкие, а глиняные подходят для приготовления только одного сорта, иначе через пористую глину вкус начинает портиться. Чем уже в турки верх, тем вкуснее и насыщеннее будет кофе. Не берите слишком большую джезву. Идеальным вариантом будет такая, что содержит одну-две чашки. 
 • Используйте при приготовлении кофе только свежую, очищенную или бутилированную воду. Если не придерживаться этого пункта, ждать хорошего вкуса не стоит.
 • Конечно, наиболее насыщенная и густая кофе будет, когда турку погружают в горячей песок. Но чтобы в домашних условиях напиток получился достойным, варить его нужно на очень маленьком огне. Тогда кофе сохранит и будет постепенно открывать весь букет ароматов.
 • Покупайте кофе только в специализированных магазинах и в небольших количествах. Помните, молоты кофейные зерна лучше непосредственно перед приготовлением. Тогда вкус и аромат будут более глубокие. Если у вас дома нет кофемолки, попросите об этом в магазине. Но учтите, что там зерна выходят мелкого помола.
 • Правильное хранение кофе половина результата. Для кофе идеально подходят стеклянные или жестяные банки, которые прочно закрываются крышкой. 
Читать дальше
Що таке рожева кава і як її приготувати вдома

Сьогодні в Instagram сотні тисяч фотографій під хештегом #pinklatte, і ми розуміємо, чому. У нього гарний ніжно-рожевий відтінок, а прикрашають напій пелюстками троянд або інших квітів.

В ідеалі рожеву каву готують з рожевої води, чаю з гибискуса (ми його знаємо під назвою каркаде) і рослинного молока.

Однак не завжди, замовляючи в кав'ярні рожеву кави, ви можете бути впевненими, що вона приготована з натуральних інгредієнтів: на жаль, в неї часто додають цукор, загусники, ароматизатори, що перетворює її з корисного напою в стаканчик з цукром.

Приготувати рожеву каву в домашніх умовах і пригостити рідних нескладно і дуже ефектно.

Що вам знадобиться для приготування рожевої кави:

 • чиста вода
 • кілька крапель натуральної рожевої води (для кулінарних виробів)
 • невеликий шматочок імбиру
 • чай з гібіскусу
 • підігріте рослинне молоко (мигдальне або соєве)
 • 2 чайні ложки кленового сиропу або сиропу агави
 • їстівні пелюстки троянд

Заздалегідь приготуйте чай з гібіскусом і злегка остудіть його. Після цього змішайте його з усіма інгредієнтами і додайте підігріте рослинне молоко. Змішайте отриману суміш блендером і прикрасьте їстівними пелюстки троянд або корицею. Готово!

Читать дальше
x