Повернiть, будь ласка, телефон у горизонтальне положення.
Каталог кавових закладів
Деталізація VIP-сервісів для кав’ярень (кафе, тощо)
Найменування послуги (групи послуг) Опис послуги
Візуалізація
1 Маркетингова сторінка закладу з унікальною інтернет-адресою (URL) – VIP-сторінки На сторінці показується логотип закладу, детальна інформація, час роботи, меню, програма лояльності, відгуки клієнтів, рейтинг, фото та відеоматеріали, тощо
Приклад: https://kava-map.com/cafe/moya_kava/1
2 Зображення VIP маркеру закладу на мапі Проекту Маркер відрізняється кольором, завжди знаходиться на передньому плані на мапі проекту.
3 Показ закладу на верхніх позиціях Каталогу VIP заклад завжди зображається у верхніх позиціях Каталогу кожного міста у відповідності до свого рейтингу серед VIP закладів.
4 Програма лояльності VIP закладу надається можливість надати клієнтам знижку на суму чеку. Відсоток знижки встановлюється та адмініструється в Особистому кабінеті директора. Відсоток знижки зображається на маркері.
5 Розміщення оголошення (HOT NEWS) На сторінці Закладу розміщується банер, розміром 520х120 пікселів, з текстовим повідомленням. Одночасно в Каталозі навпроти назви закладу з’являється напис HOT NEWS. Текст та період показу інформації адмініструється в Особистому кабінеті директора.
6 Показ маркеру з відсотком знижки та цінами на основні напої (Програма лояльності) Всередині VIP-маркеру показується величина знижки, якщо така передбачена закладом.
Адміністрування
1 Особистий кабінет Директора Служить для 24/7 адміністрування Маркетингової сторінки, здійснення оплат за сервіс, зображення статистики відвідування сторінки, замовлення реклами, тощо.
Статистика
1 Статистика відвідувань сторінки закладу Щоденна статистика відвідування сторінки закладу в порівнянні до відвідування сайту в цілому, незамінна для показу результатів адміністрування Маркетингової сторінки. Показується в Особистому кабінеті Директора.
2 Статистика завантаження знижкового купона Впроваджена на прохання VIP-кав’ярень – учасників проекту.
Реклама
1 Розміщення реклами на сторінці проекту у Фейсбук На протязі 1 тижня, щоденно, закладу надається можливість розмістити свій матеріал рекламного характеру на сторінці Проекту у Facebook. Послуга одноразова.
2 Реклама на сторінках сайту Місця для банерної реклами розміщені на Головній сторінці та Сторінці міста (той самий банер для кожного міста). Замовлення та адміністрування відбуваються в Особистому кабінеті директора закладу.
Інформація та додаткові можливості
1 “Запрошення на каву” Сервіс дає можливість відвідувачам сторінки вишукано запросити у заклад на ділову або романтичну зустріч. Адресату надсилається стилізована листівка з лого закладу.
2 “Де я” На карті проекту визначається поточне місце перебування користувача.
3 “Маршрут” На карті проекту показується шлях від місця перебування користувача до обраного закладу.
4 Інформаційні іконки Інформують користувача про додаткові зручності, які пропонує заклад.