Повернiть, будь ласка, телефон у горизонтальне положення.
Umowa użytkownika
uczestników projektu "Kava-map" (Kawa mapa) *
 1. postanowienia ogólne
 2. Prawo do własności
 3. Prawa i obowiązki użytkowników
 4. Użytkownik jest zabronione następujące
 5. Prawa i obowiązki Projektu
 6. Zasady pisania opinii i uwag
 7. Odpowiedzialność za włączeniem
 8. Ochrona danych osobistych użytkownika
 9. Znaki towarowe
 10. zrzeczenie się
 11. Polityka prywatności
 12. Stosowanie „cookies” i inne technologie
 13. postanowienia końcowe
ZASADY I DEFINICJE
użytkownik
- zarejestrowany lub niezarejestrowany w indywidualnym projekcie. Zarejestrowana jednostka dodatkowo ma dostęp do osobistej szafce i prawa do otrzymania prezentu dla sprzężenia zwrotnego przewidzianego w danej instytucji.
instytucja
- kawa (cafe, etc.) w osobie prawnej projektu uzyskali dostęp do osobistej szafce, a dzięki któremu można go zbudować własną platformę marketingową i zarządza nim.
witryna internetowa
- strona internetowa znajduje się w Internecie pod adresem: https://www.kava-map.com
gabinet
- łatwość świadczone online usługa, która umożliwia dostęp do zarządzania swoje dane i monitorować swoją opinię
Program lojalnościowy
- ustanowiony instytucji, aby sprawdzić zniżki na zakup produktów i / lub usług.
platforma marketingowa
- wszechstronny pełna strona Wyposażenie materiały reklamowe.
administrator
- Użytkownicy, którzy mają dodatkowe prawa technicznego, w tym administrator ma prawo do usuwania, przywracania i ochrony praw użytkowników strony, użytkownikom zmianę, blokowe, doradzanie użytkownikom, i tak dalej.

1. PRZEPISY OGÓLNE
1.1. Niniejszy dokument jest umową pomiędzy projekt «Kava-mapie» (dalej - projektu) a Użytkownikiem, a następnie - zgoda.
1.2. Niniejsza Umowa może ulec zmianie bez powiadomienia. Nowa wersja umowy staje się skuteczne z chwilą jego projektu internetowego https://www.kava-map.com , chyba że w nowej wersji niniejszej Umowy lub jakiejkolwiek innej umowy pomiędzy projektem a Użytkownikiem.
1.3. Korzystanie Użytkownika projektu co potwierdza, że ​​akceptuje umowę w całości, bez żadnych zastrzeżeń i wyjątków.
1.4. W przypadku braku porozumienia z jakimkolwiek postanowieniem niniejszej umowy, Klient nie może używać tego projektu. Jeśli projekt nie dokonano żadnych zmian do Umowy, których użytkownik nie zgadza, ten ostatni musi zaprzestać korzystania z projektem.

2. WŁASNOŚĆ
FOP Pilinkevych Jurij V. (numer rekordu w USR 24150000000075873 z 17.08.2016) jest jedynym właścicielem (dalej - właściciel) Projektu i jego strona internetowa znajduje się w domenie https://www.kava-map.com (dalej - Site) i osobiście jest właścicielem praw do wszystkich obiektów umieszczonych na stronie, w tym kodu programu bazy danych, dane i materiały miejscu. Użyj prawa Własność nadaje witryny do wszelkich treści, kodu, danych lub materiałów, do których dostęp może odnosić się bez zawartości znajduje się w prywatnym gabinecie i opinie lewo na platformach marketingowych instytucji.
2.2. Własność kart, które są używane do wyświetlania informacji o projekcie są Amerykanie z firmy Google Inc.
2.3. Wszelkie kopiowanie informacji jest dozwolone tylko za uprzednią zgodą Spółki.

3. Prawa i obowiązki Użytkownika
3.1. Użytkownik może korzystać z usług Projektu w ramach niniejszej Umowy.
3.2. Użytkownik jest uprawniony na wszystkie pytania wsparcia projektu i otrzymać szybką i wykwalifikowaną pomoc.
3.3 Użytkownik nie może korzystać ze wszystkich niekomercyjnych narzędzi, usług i funkcjonalności świadczonych przez projekt.
3.4. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego porozumienia w odpowiednim czasie, aby sprostać jego aktualnej wersji.
3.5. Użytkownik zgadza się nie sprawdza kod nie zostanie skompilowany i nie dyzasembleruvaty go zmodyfikować projekt, lub stworzyć swój własny instrument pochodny oparty lub jego część.
3.6. Wykorzystanie informacji i wszelkich innych elementów projektu, być może tylko w funkcjonalności oferowanych przez projekt. Żaden element projektu, a nie informacji zawartych w ramach projektu nie mogą być wykorzystywane w inny sposób, bez uprzedniej zgody. Przy użyciu środków: odtwarzanie, kopiowanie, przetwarzanie, dystrybucja itd.
3.7. Aby skorzystać z Programu Lojalnościowego instytucji użytkownik musi przynieść barista (pracownicy) przesłany do instytucji logo gadżet wydrukowanym na nim procentową zniżką, który jest generowany automatycznie podczas korzystania z usług „Pobierz kupon rabatowy”.
3.8. Użytkownik jest wyłącznie odpowiedzialny za informacje zamieszczone w serwisie.

4. Poniższe czynności są zakazane USER
4.1. Stosując metodę projektów, które mogą uniemożliwić prawidłowe działanie.
4.2. Prowadzenia eksploracji danych, za pomocą robotów, skryptów automatycznych lub podobnych metod zbierania informacji lub do innego rodzaju interakcji z obiektami projektu i dla innych użytkowników.
4.3. Kopiowanie i przechowują dane dotyczące lokalnych mediach lub w jakikolwiek inny sposób starają się dostać (sklep) informacje na temat projektu, oprócz sposobów, o których mowa w pkt 3 niniejszej Umowy.

5. PRAWA I OBOWIĄZKI
5.1. Projekt musi zapewnić użytkownikom dostęp do korzystania z projektem.
5.2. Dany projekt powinien zapewnić odpowiednią jakość usług.
5.3. Naruszenie przez Użytkownika niniejszej umowy, projekt może bez wypowiedzenia, jednostronnie całkowicie lub częściowo ograniczyć funkcjonalność lub zablokowania użytkownikowi dostępu do projektu, należy usunąć wszystkie dane użytkownika i odmówić użytkownikowi w przyszłości świadczenie usług nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody użytkownik może być spowodowane takimi działaniami.
Naruszenie Umowa przewiduje również:
 • popełniania czynów, które w tej czy innej formie przyczyną wadliwego działania Serwisu;
 • popełniania czynów, które negatywnie wpływają na reputację Spółki;
 • naruszenie polityki antyspamowej;
 • Nazwa i Logo Design do produkcji pamiątek i innych produktów;
 • dostarczanie fałszywych informacji w prywatnym gabinecie;
 • fałszywe oświadczenia publiczne dotyczące rejestracji tych znanych osobistości i popularnych marek;
 • negatywne publiczne oświadczenia o bezpośrednich konkurentów Spółki i realizacji projektu;
 • przyciągnąć użytkowników do wzięcia udziału w innych projektach z systemem same lub podobne nagród i rozpowszechniania informacji na temat takich projektów na terenie;
 • niewłaściwego wykorzystania informacji na temat zasad projektu oraz stworzyć negatywny reputację na stronach, forach itp.;
 • inne działania zdyskredytowanie honoru i godności Spółki i projektu.
5.4. Spółka może używać dane użytkownika zgodnie z punktem 8 niniejszej Umowy.

6. Zasady udzielania informacji zwrotnej na pisanie komentarzy
6.1. Gdy piszący opinie i komentarze użytkowników muszą stosować się do zasad i ograniczeń.
6.2. Nieznajomość zasad i ograniczeń dotyczących wprowadzania informacji i zasobów strony nie zwalnia użytkowników o miejscu ich wykonania, aw przypadku naruszenia - z odpowiedzialności na podstawie tych przepisów i ustaw Ukrainy.
6.3. Odpowiedzialność za prawdziwość informacji zawartych w komentarzach, pytania i odpowiedzi, komentarze, itp jest wyłącznie autor.
6.4. Witryna jest zabronione:
 • opinie na temat placówek pocztowych (lub produktu), który nie jest wynikiem osobistych doświadczeń użytkownika;
 • za pomocą formularza zwrotnego dla innych celów (takich jak trolling dla ogłoszenia sprzedaży, w sprawach innych użytkowników);
 • noclegi przekleństw;
 • wysyłać wiadomości do celów prowokując ostre reakcje innych członków zasobu (trolling);
 • dystrybucja materiałów zawierających obraźliwy język, groźby, oznaki dyskryminacji ze narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej przynależności, zniesławiające, obraźliwe, zdyskredytowanie honoru i godności lub reputacji firmy lub narusza prywatność innych osób, instytucji lub osób trzecich, narusza praw nieletnich jest wulgarne lub obsceniczne, zawiera ograniczone informacje, w tym, lecz nie ograniczając się do państwowych lub handlowych tajemnic, informacje o życiu osób trzecich ma oznak roszczenia oszustwa rushuye innych praw i interesów obywateli i osób prawnych lub wymogów prawnych Ukraina.
 • tworzenie kont, które symuluje nazwę użytkownika usługi Naming (administratorów, moderatorów, itd), albo podobnej nazwie już zarejestrowany;
 • używać komunikatorów tekstowych liter, znaków interpunkcyjnych i specjalnych, z wyjątkiem gdy podlega zasadom języka;
 • Wejście politycznych, apeluje do gwałtownej zmiany lub obalenia porządku konstytucyjnego, przejęcie władzy państwowej; do zmiany granicy państwowej Ukrainy; do zamieszek, niszczenie mienia, przejęcie własności budynków i budowli; agresja lub rozpętania konfliktu zbrojnego; inne działania i publikacja jakichkolwiek wiadomości, publikując filmy, zdjęcia, zakazane przez ustawodawstwo Ukrainy;
 • delegowania opinie, komentarze, itd, które powtarzają treść w pełni lub częściowo poprzednie opinie, komentarze, itd, w tym odległym miejscu do Urzędu zgodnie z niniejszym rozporządzeniem.
 • stworzenie jednego użytkownika dwa lub więcej kont.
6.5 Witryna nie jest mile widziany wysyłać wiadomości bez informacji o takiej działalności i nie związane z tematu zasobu.
6.6 Możesz pisać recenzję tej samej instytucji kilka razy. Nowy Przegląd powinien być wystawiony nie wcześniej niż 30 dni umieszczony po poprzednim przeglądzie. Jeśli napisali opinię instytucji wcześniej niż 30 dni przed jego komentarz jest automatycznie usuwany.
6.7 Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, etc., które całkowicie lub częściowo w rozumieniu treści i powtarzających się opinii, komentarzy itp z innych stron internetowych lub innych źródeł.
6.8 Administracja witryny, według własnego uznania, może również odwołać się do użytkowników z prośbą kopie dokumentów (bon, odbioru, etc.), potwierdzając wizytę instytucji i / lub zakup towarów. Jeżeli użytkownik przez 5 dni nie dostarcza wymaganych dokumentów, Zarząd zastrzega sobie prawo do usuwania wiadomości do użytkowników, które zostało wykonane zapytanie.

7. Odpowiedzialność za włączeniem
7.1. Odpowiedzialność za prawdziwość informacji zawartych w opiniach i komentarzach, to jest wyłącznie autor.
7.2. Komentarze użytkowników do zweryfikowania Administrator po wysłaniu wiadomości.
7.3. Użytkownik lub instytucja, która uważa, że ​​informacje na tej stronie jest taki, który bezpośrednio narusza czyjeś interesy, a użytkownik, który opublikował informacje mogą skontaktować się z witryny, aby wyeliminować różnice spowodowane tym faktem. Te użytkownicy powinni pre niezależnie komunikując się w miejscu, starają się rozwiązać kwestii spornych ich zdaniem, biorąc uzasadnione środki na ten cel.
7.4. Projekt ma prawo w każdej chwili wypowiedzieć Umowę użytkownika niestandardowego, w tym, jeśli użytkownik naruszył jakiekolwiek postanowienie niniejszej Umowy lub niniejszego Regulaminu lub zaangażowanych działań, które jednoznacznie wskazują, że użytkownik nie zamierza lub nie jest w stanie stosować się do nich dokumentów.
7.5. Użytkownik Administrator z naruszeniem postanowień niniejszego przepisu może usunąć informacje pisał, recenzje, komentarz itp blokować profil; Użytkownik uniemożliwić dostęp do serwisu.
7.6 Układ przegląd witryny mogą korzystać tylko prywatne (fizyczne) osób zarejestrowanych użytkowników. system oceny nie jest przeznaczony dla osób prawnych, przedsiębiorców indywidualnych i / lub przedstawicieli osób prawnych, przedsiębiorców indywidualnych. W tym system oceny nie jest przeznaczony do dystrybucji każdej firmy, informacji promocyjnych, i jeden, który kompromituje innych.

8. Ochrona danych osobistych użytkownika
8.1. Strona projektu jest chroniony.
8.2 Spółka zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytkownika. Śledzimy ogólnie przyjętych norm:
 • Dostęp do danych osobowych wyłącznie dla personelu projektu, którzy potrzebują go do świadczenia usług dla użytkowników;
 • kontrakty projektowe z pracowników Spółki w celu ochrony prywatności danych osobowych użytkowników;
 • Rejestracja z zewnętrznych dostawców usług Spółki, prywatność, aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu danych osobowych użytkowników, którzy stali się znani dostawcy w trakcie realizacji projektu.

9. TRADEMARKS
9.1. Znaki towarowe, loga, kule, znaki usług i konserwacji, nazw handlowych, itp (dalej - Znaki towarowe) wyświetlany na Stronie lub materiałów na tej stronie są zarejestrowane lub niezarejestrowane znaki towarowe firm, instytucji i innych właścicieli i nie mogą być wykorzystywane bez ich zgody.
9.2. Żadne informacje zawarte w Serwisie nie powinny być traktowane jako transfer licencji lub prawa do korzystania ze znaków towarowych bez pisemnej zgody właściciela.
9.3. Zastosowanie autora jakiegokolwiek znaku towarowego z naruszeniem odpowiednich praw jest surowo zabronione.

10. ZASTRZEŻENIE
10.1. Projekt jest dostarczane „tak jak jest”. Ze stron informacje mogą być niekompletne lub niedokładne, nie może spełnić oczekiwania użytkowników i mogą ulec zmianie i odnowienie.
10.2. posiadacze praw Projekt nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody, które mogą zostać wyrządzone użytkowników lub osób trzecich korzystających z projektu.

11. PRYWATNOŚCI
11.1. Polityka prywatności Projekt dotyczy wszystkich użytkowników. Zaakceptowaniu Umowy, Użytkownik potwierdza swoją zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych projektu.
11.2. Projekt zbiera i przetwarzania:
 • informacje dotyczące rejestracji podany przez Użytkownika podczas rejestracji i korzystania z Projektu;
 • Pliki cookie;
 • Adres IP-;
 • inne informacje dostarczone przez użytkownika w interakcji z projektem.
11.3. Firma (Projekt) obsługuje dane osobowe wyłącznie w celu zapewnienia użytkownikom wysokiej jakości usług (identyfikacja, przekazywania materiałów informacyjnych w drodze subskrypcji, opinie, etc.).
11.4. Korzystanie projektu i dostarczanie informacji osobistych o sobie Użytkownik wyraża zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie.
11.5. Z wyjątkiem przypadków określonych w § 9 Umowy, Spółka nie ujawnia danych osobowych osobom trzecim lub stron.
11.6. Firma ma prawo do nadawania osobowe użytkowników informatycznych całości lub w części jakiejkolwiek osobie trzeciej bez powiadomienia Użytkownika w następujących przypadkach:
 • Osoby odpowiedzialne za, posiadania lub własności zostały przeniesione do projektu;
 • Osoby, które są powiązane (powiązane) z firmą, takie jak firmy, które można wynająć na przetwarzanie płatności, przechowywania danych,
 • hosting, badania marketingowe, audyt,
 • zrealizowanego zamówienia;
 • Inni użytkownicy, projekt zapewnia odpowiednią funkcjonalność.
11.7. Użytkownik ma prawo chronić swoje dane osobowe dostarczone przez obowiązującym ustawodawstwem Ukrainy, w szczególności Ustawy Ukrainy „O ochronie danych osobowych”.
11.8. Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Ukrainy, użytkownik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę:
 • self-usunięcie informacji uprzednio zamieszczonych przez użytkowników w gabinecie;
 • Żądanie usunięcia danych użytkownika wysyłane na adres: office@kava-map.com.
11.9. Ujawnianie danych osobowych użytkownika, pod warunkiem, mogą być dokonywane wyłącznie zgodnie z prawem Ukrainy, na wniosek sądu, organów ścigania, w innych przypadkach z prawem Ukrainy.
11.10. Projekt w jego imieniu mogą wysyłać e-maile reklamowe użytkownika o nowych usług, produktów i innych informacji, które mogą być interesujące dla niego.

12. Stosowanie „cookies” i inne technologie
12.1. Projekt wykorzystuje „cookies” (ciasteczek) do rejestracji użytkowników usług, indywidualizacji i optymalizacji serwisu. „Cookies” - małe pliki tekstowe, które są zapisane na twardym dysku komputera. Każdy plik zawiera informacji (w tym danych osobowych), które mogą być później odczytywane przez domeny serwera WWW, który wydał ten user „ciasteczka”. W szczególności „cookies” zapisywane datę i godzinę użytkowników serwisu wizyta informacji rejestracyjnych, ID sesji historii wizyt.
„Cookies” skorzystać z serwisu na wiele sposobów łatwiejsze dla użytkowników, w tym:
 • „Cookies” zaoszczędzić czas, eliminując konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych informacji
 • „Cookies” pozwalają strona rozpoznać zarejestrowanych użytkowników podczas ponownego odwiedzenie go i zapewnić im dostęp do wyników poprzednich wyszukiwań, gabinetowe,
 • „Cookies” pozwalają bezpieczeństwo użytkownika poprzez sprawdzenie wchodzi po zalogowaniu się użytkownikowi informacji, a tym samym może zapobiegać oszustwom.
12.2. Staramy się, aby miejsce było jak najłatwiejsze w użyciu. W tym celu projekt może pracować z osobami trzecimi, którzy korzystają z „cookies” na Stronie, a następnie w celu:
 • do nagrywania i analizy łącznego wykorzystania witryny i wielkość statystyczna użytkowników danych;
 • do rejestrowania zachowania użytkowników na stronie, takich jak wizyty stron, wypełnianie formularzy i usług nabycia;
 • do oceny ruchu można rozważyć cel działalności;
 • do analizy i diagnostyki witryny do witryny i poprawy naszych usług;
 • aby określić użytkowników, którzy przychodzą do łącza lokacji z filii witryny i linków sponsorowanych.
12.3. Użytkownicy mogą włączyć lub wyłączyć, aby „cookies”. Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki „cookies”, ale zazwyczaj użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki w taki sposób, aby zapobiec ich wykorzystania. W przypadku bloków użytkownika „cookie” może on nie będzie w stanie zarejestrować lub korzystać z interaktywnych funkcji naszych witryn i usług, które korzystają z „cookies”, ale użytkownik może być możliwe, aby poruszać się po witrynie.

13. RÓŻNE
13.1. Projekt ma możliwość ograniczenia dostępu użytkownika do projektu na powtarzające się naruszenia Umowy lub zastosowanie do innych środków w celu spełnienia wymogów prawnych, praw i interesów prawnych Spółki i osób trzecich.
13.2. Zaniechanie przez Spółkę z naruszeniem przez Użytkownika lub osoby trzecie umowy nie pozbawia prawa do podjęcia odpowiednich działań w celu ochrony ich interesów później.
13.3. Niniejsza Umowa podlega i będzie interpretowana zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Ukrainy. Kwestie nieobjęte niniejszą umową będą rozstrzygane zgodnie z prawem Ukrainy.
13.4. Jeśli z tego czy innego powodu jednego lub więcej postanowień Umowy okaże się nieważne lub jako pozbawione mocy prawnej, nie wpływa to na ważność lub stosowania innych postanowień umowy.
13.5. Niniejsza umowa jest w języku ukraińskim i umieszczony na właściwej stronie.
13.6. Użytkownik lub inna osoba, która uważa, że ​​jego prawa i interesy dotknięte działaniem Spółki może złożyć reklamację na adres: office@kava-map.com. Roszczenia oferty Wsparcie techniczne projektu, zgodnie z ogólną procedurą rozpatrywania wniosków odbierane.
13.7. Na kwestiach Użytkowników, lub jakakolwiek osoba trzecia może skontaktować się z pomocą techniczną w: office@kava-map.com.
13.8. Za niewykonanie lub nienależyte wykonanie swoich zobowiązań Design and User odpowiada na podstawie aktualnego ustawodawstwa Ukrainy i niniejszej Umowy.
13.9. Strony nie ponoszą odpowiedzialności w przypadku wystąpienia siły wyższej, w wyniku niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań wynikających z niniejszej Umowy.
13.10. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub niepowodzeń w wykonywaniu swoich obowiązków, jeśli ich przyczyny są poza jego kontrolą. Obejmuje to między innymi pożar, strajk, wojna, rozporządzeń rządowych lub innych dyspozycji właściwych organów.

* «Kava-map» - rzeczywista nazwa projektu Internet pierwszy portal kawy Coffee Ukraina „mapy” , a także nazwa projektu może być używany zwrot „Kawa mapę”.


DZIĘKUJĘ
za zgodność z przepisami i szacunku dla innych użytkowników!
Wersja z 15.05.2019.