Повернiть, будь ласка, телефон у горизонтальне положення.
Kawa sprzedawana w Internecie - sprzedać z kawą mapie.
Nasze grupy docelowej - potencjalni klienci
Jakie jest Twoje korzyści?
7 powodów do współpracy
  1. Coffee map - wysoce wyspecjalizowane projekt, którego grupą docelową są koneserzy kawy zakładów, które oferują tego napoju i sklepy, które specjalizują się w sprzedaży kawy, słodycze i kawę i produktów pokrewnych.
  2. W „kawiarnia” projekt „Map of Coffee” - serwis internetowy, który pomaga kupującym znaleźć, porównać i dokonać wyboru, zakupu towarów. Intuicyjna funkcjonalność strony sprawia, że ​​jest łatwy i szybki.
  3. Nie sprzedajemy, będziemy reklamować swoje towary i produkty. Ilość wprowadzanych towarów - nieograniczona.
  4. Po umieszczeniu towaru na stronie projektu, nasi goście są twoi potencjalni klienci, a ponad 30 tys. Użytkowników miesięcznie.
  5. Nasi użytkownicy - instytucje o różnych rozmiarach do kawy i zwykłej kawy koneserów. To jest twój hurtowych i detalicznych potencjalnych nabywców.
  6. 35% użytkowników wracają do naszej strony (według Google).
  7. Gwarantujemy pełną przejrzystość i użyteczność. Pobierz wymaganych informacji poprzez import plików w formacie .xml lub udostępniać informacje ręcznie. W swoim profilu widać statystyki konwersji można przechowywać i zarządzać rozmieszczania danych (wyjścia) zegara. Nasi doświadczeni specjaliści będą w razie potrzeby pomóc.
Co promować?
Format reklamy:
Produkt (kawa, słodycze, akcesoria, itp) nazwę i opis głównych cech, cena, zdjęcie oraz link do strony produktu w Internecie - sklep.
Jak to się robi?
Procedura łączenia się ze sklepem w trzech etapach:
  1. zastosować
  2. Zgadzam do umowy Dołączenie usługę
  3. Zaloguj się do konta utworzonego dla Ciebie (badania) i miejsce produktów. Materiały formaty Downloading - .xml; XLS lub ręcznie.
Ile to kosztuje?
Umieszczenie reklamy na stronie - za darmo.
Płatność dokonywana jest wyłącznie fakt, że na stronie internetowej Przejście w www.kava-map.com od strony „kawiarni” na stronie produktu w sklepie.
Koszt za kliknięcie (CPC) = 1 USD.
ZASTOSOWANIA