Повернiть, будь ласка, телефон у горизонтальне положення.
Продаєте каву онлайн – продавайте з Кавовою Мапою.
Наш цільовий трафік – Ваші потенційні клієнти
У чому Ваша вигода?
7 причин для співпраці
  1. Кавова Мапа – вузькоспеціалізований проект, цільовою аудиторією якого є поціновувачі кави, заклади, які цей напій пропонують та магазини, які спеціалізуються на продажі кави, солодощів до кави та супутніх товарів.
  2. Сторінка “Кавова крамниця” проекту “Кавова Мапа” – це інтернет-сервіс, що допомагає покупцеві знайти, порівняти, зробити вибір та здійснити покупку товару. Інтуїтивно зрозумілий функціонал сторінки робить цей процес простим та швидким.
  3. Ми не торгуємо, ми рекламуємо Ваші товари та продукцію. Кількість розміщеного товару – необмежена.
  4. Після розміщення товарів на сторінці проекту, наші відвідувачі стають Вашими потенційними покупцями, а це понад 30 тис. користувачів щомісяця.
  5. Серед наших користувачів - кавові заклади різного масштабу та звичайні поціновувачі кави. Це Ваші гуртові і роздрібні потенційні покупці.
  6. 35% користувачів постійно повертаються на наш сайт (за даними Google).
  7. Ми гарантуємо повну прозорість та зручність роботи. Завантажити необхідну інформацію можна шляхом імпорту з файлів, форматом .xml або внести відомості вручну. У своєму профілі ви побачите статистику переходів у магазин та зможете керувати розміщенням інформації (продукції) цілодобово. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть Вам у разі необхідності.
Що можна рекламувати?
Формат реклами:
Продукт (кава, солодощі, аксесуари, тощо) з назвою та описом основних властивостей, вартість, фото та посилання на сторінку цього продукту у Вашому Інтернет - магазині.
Як це робиться?
Процедура підключення магазину в три кроки:
  1. Подати заявку
  2. Погодитися з Договором Приєднання до сервісу
  3. Ввійти в створений для Вас акаунт (робочий кабінет) і розмістити товари. Формати завантаження матеріалів - .xml ; .xls або вручну.
Скільки це коштує ?
Розміщення реклами на сторінці – безкоштовне.
Сплаті підлягає виключно факт переходу Користувача сайту www.kava-map.com зі сторінки «Кавова крамниця» на сторінку товару у Вашому магазині.
Ціна за клік (СРС) = 1 грн.
ПОДАТИ ЗАЯВКУ