Притча: найкраща кава 
coffee

Власник однієї компанії, не справляючись зі своїми справами, став шукати собі помічника. Після довгого відбору залишилося три хлопця, які підходили на вакантну посаду. Всі вони мали свої особливі вміння та навички, які б допомогли їм впоратися з необхідною роботою.

Останнім завданням для них було доручення власника компанії - приготувати каву.

Перший купив в найближчому магазині банку розчинної кави і цукор, скип'ятив воду, приготував каву і прийшов з ним у кабінет майбутнього начальника.

Другий знайшов в Інтернеті хороший рецепт кави, з'їздив в спеціальний кавовий магазин за кавою та необхідними спеціями, і приніс свою каву лише тоді, коли у нього вийшов хороший напій - для цього він зварив каву тричі.

Третій дізнався телефон відомого бариста - фахівця з приготування кави - і зробив йому замовлення. Кава від знаменитого бариста була доставлена і з ним хлопець увійшов в кабінет власника компанії.

Власник компанії взяв на роботу третього кандидата. Свою відповідь він пояснив так:

- Мені зовсім не потрібна людина, яка вміє готувати каву. Тому другий хлопець вчинив невірно, хоч і похвальна його сміливість у освоєнні нового і вміння добре виконувати свою роботу. Також мені не потрібен і той, хто женеться за швидким результатом, незважаючи на якість роботи, як зробив перший молодик. А третій не побоявся визнати, що він не кавовар, але зате знайшов професіонала для виконання  роботи, з якою не впорався б сам. Тільки така людина здатна управляти компанією.

А потім посміхнувся і додав:

- Втім, може вся справа в тому, що та кава просто виявилась найкращою.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття