Кава та кохання: висловлювання
coffee

Обережно принюхавшись до паруючої чашки, панянка несподівано зрозуміла, що закохалася. Причому не просто так, а на все життя. І так, звісно, в напій з дивних зерен  (Макс Фрай. "Кавова книга")

Кава... То нагадує дим багаття, то дивує фруктовими нотами, то пахне, як нова книга. Складно вловити й передати словами смак, але складніше вгадати і зберегти справжню любов... (Ентоні Капела "Аромати Кави")

Справжнє кохання - це кава, яку вариш вдома з ранку. Мелена, бажано вручну. З корицею, мускатним горіхом і кардамоном. Кава, поряд з якою треба стояти, щоб не втекла, інакше безнадійно зіпсується смак. Треба простежити, щоб вона піднялась три рази, потім налити ложку холодної води в джезву, почекати пару хвилин, щоб осіла гуща. Кава, яку наливаєш в стару улюблену чашку і п'єш, відчуваючи кожен ковток, кожен день. Насолоджуючись кожним ковтком (Макс Фрай. "Кавова книга")

Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава (Джон Голсуорсі)

Часом життя - це виключно питання наявності чашечки кави, а також того усамітнення, яке вона дає (Річард Бротіган "Ловля Форель в Америці")

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття