Жартівливий кавовий гороскоп або як п'ють каву люди різних знаків Зодіаку
coffee

Наш гороскоп м'яко характеризує кожного зодіакального героя, розповідає як п'ють каву люди різних знаків і допомагає вчинити так, щоб не нашкодити собі і оточуючим.

Овен

Овен дуже відповідально підходить до вибору сорту кави. Визначившись з найкращим, готує ароматний напій тільки з нього. Під час кавування Овен не проти поговорити, але не рідко бурхливо висловлює свою точку зору, намагаючись переконати опонента в своїй правоті.

Телець

Для телят кава - це не тільки напій, для них це ковток енергії. Тому не докучайте їм балаканиною за таким важливим заняттям. Тельці рідко коли можуть встояти перед чашечкою кави і завжди п'ють її із задоволенням. У них є свій улюблений сорт з багатим, яскравим ароматом.

Близнюки

Близнюки часто експериментують з сортами кави, постійно шукають нові незвідані нотки. Вони можуть здивувати вас не тільки смаком напою, а й оригінальністю подачі, розмірами і формою чашки. Кавування для близнюків - це можливість поговорити на душевні теми або, за настроєм, посперечатися і пофілософствувати.

Рак

Рак підходить до всього дуже серйозно. На його думку хороша кава повинна бути міцна, гаряча, з гарного сорту. Він п'є каву поспішаючи. Робить це для підняття тонусу. Небагатослівний, але спостережливий і категоричний.

Лев

Потрапивши на кавування до Лева ви будете прийняті по-царськи. Вам подадуть відмінну, обрану для себе, найвишуканішу каву, в красивій чашці, з найсвіжішими вершками і десертом. Не скупіться на похвалу і подяки. Відзначте чудовий смак Лева-гурмана.

Діва

Для Діви приготування кави - особливий ритуал. Вона дуже ретельно підходить до справи, дотримується всіх правила і норми. Як результат, напій у неї відповідає найвищим стандартам. Але будьте обережні з висловлюванями, якщо вам щось не сподобається. Діви дуже болісно ставляться до критики. Процес кавування для неї супроводжується спогляданням і умиротворенням, але в душі йде жорстка оцінка всього, що відбувається навколо.

Ваги

Ваги починають готувати каву за рецептом, чітко вивіряючи кожен грам, але надалі насипають в турку все відразу. Тим не менше кава виходить дивовижна. П'ють її вони повільно, мрійливо і релаксуючи.

Скорпіон

Скорпіон прагне купувати найвишуканіші сорти кави. Він впевнений в бездоганності свого смаку і дає можливість близьким насолоджуватися своїм улюбленим сортом і рецептом. 

Стрілець

У Стрільців особливе ставлення до кави. Вони сприймають її як незамінний атрибут а іноді і привід для спілкування. Посиденьки за чашкою кави проходять у Стрільців у жвавій бесіді і дають заряд енергії, так необхідної для нових перемог і відкриттів.

Козеріг

Козероги скептично ставляться до експериментів і якщо і п'ють каву, то дуже рідко або в невеликих кількостях. Сорт вибирають раз і назавжди. Але за великим рахунком каву недолюблюють. У хвилини смутку й печалі кава допомагає Козерогам знайти вірний вихід із ситуації, що склалася та зарядитися оптимізмом.

Водолій

Водолій може з самого посереднього сорту кави приготувати ароматний, вишуканий напій. Вся справа в правильному підході і дотриманні всіх тонкощів зазначених в рецепті. Товариськість Водолія дозволяє завжди насолоджуватися напоєм богів в хорошій компанії.

Риби

Риби не уявляють своє життя без кави. Вона дарує цілющу енергію і заряд бадьорості. Але Рибам не варто переходити межі дозволеного, дві-три чашки кави в день цілком достатньо, інакше вона перетворитися на отруту і може знадобитися швидка допомога.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття