Iсторiя
Про любов і каву Україна увійшла в ТОП-3 країн за кількістю відкритих кав'ярень за 2019 рік Історія гейзерної кавоварки: як з'явилася знаменита la moka, що стала символом Італії Як з'явився Копі-лювак?  В Арктиці знайшли бочку з кавою 1902 року Історія кави  Все починається з кави: історія двох світових бізнес-гігантів Ще кілька слів про історію кави… Кава країн світу Найвідоміші кавомани Турецька кава і ЮНЕСКО Еволюція кави. Частина 1-ша. Походження слова Еволюція кави. Частина 1-ша. Походження слова З чого почалася кавова історія? ТОП 5 НАЙЦІКАВІШИХ ФАКТІВ ПРО КАВУ Велика ілюстрована історія кави Велика ілюстрована історія кави Велика ілюстрована історія кави Велика ілюстрована історія кави Велика ілюстрована історія кави Італійські кавові традиції Велика історія кави Велика історія кави Велика історія кави Велика історія кави Велика історія кави Велика історія кави Велика історія кави... Велика історія кави... Паризькі жінки чудові, львівські - прекрасні Любов до кави, що переросла у манію ФОТОФАКТ: незвичайна японська кав'ярня Starbucks Ворожіння на кавовій гущі – найдавніший спосіб зазирнути в майбутнє Особливості національного кавування: скандинавські країни Як сталося, що найдорожчу в світі каву добувають з екскрементів куниці? Подорож кави по світу Географія і сорти кави Кавові легенди. Шлях кавового дерева через Атлантичний океан Заборонене задоволення: кавова історія Німеччини Чи знаєте ви, хто відкрив підбадьорюючу якість кави? Кавовий напій для отримання насолоди Історія походження кави Кава в Японії З чим п’ють каву в інших країнах Бразильська кава Кава в Радянському союзі Кава з Гавайських островів Світ «Starbucks»: історія легенди (частина 1) Світ Starbucks: історія легенди (частина 2) Кавовий розклад Традиції львівської кави
Україна увійшла в ТОП-3 країн за кількістю відкритих кав'ярень за 2019 рік
coffee

Україна посіла третє місце в рейтингу країн Європи, де відкрилося найбільше кав'ярень в 2019 році. 

Дослідження провела інформаційна платформа Allegra Group - організатор кавових фестивалів в Нью-Йорку і Лондоні, пише Blackfield Coffee.

За цей рік в Україні відкрили на 16% більше кав'ярень, ніж в 2018. Україна в рейтингу на третьому місці - більше кав'ярень відкрили в Румунії та Казахстані. 

Всього на ринку Європи працюють 37 598 кав'ярень. За 2019 рік кількість закладів зросла на 3,4%. До 2025 року Allegra очікує на європейському ринку понад 45 000 кав'ярень.

Звіт становили за даними понад 500 інтерв'ю з представниками європейської кавовій індустрії, 8 тисяч опитувань і польових досліджень ринку. При складанні рейтингу компанія враховувала відкриття кав'ярень і закладів з кавою в усіх категоріях. 

Найбільш активні - Costa Coffee (3154 кав'ярні), Starbucks (2781 кав'ярня) і McCafe від McDonald's (2469 кав'ярень). Ці компанії покривають майже чверть всього ринку кав'ярень в Європі.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття