Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі
coffee

27-річна італійська художниця Джулія Бернаделлі ніколи не переживає з приводу перекинутої на стіл чашки кави, адже їй вдається перетворювати цю маленьку неприємність у витвір мистецтва.

Вона створює з розлитої кави цілий світ, повний різноманітних персонажів, сюжетів та історій. Вона малює оригінальні зображення і копії відомих картин.

Джулія отримала ступінь бакалавра в академії образотворчих мистецтв Болоньї і сьогодні працює з дітьми в музеї. У своїй роботі вона намагається замінити звичайні фарби й пензлі тим, що під рукою. За словами художниці, всі її роботи абсолютно спонтанні, наприклад, за чашкою ароматної кави вона часто розмірковує про картину, яка могла б у неї вийти, якби вона перелила чашку з кавою на стіл.

“Я вирішила замінити пензлі дарами природи, такими як листя, фрукти або просто їжа. Я ніколи не планую свої роботи заздалегідь. За сніданком я думаю про те, які сліди залишив би кіт, якби вліз в варення”, - розповідає ілюстратор.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття