Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів 
coffee

Масштабний арт-проект зробили біля Великого єгипетського музею, який будують біля пірамід Гізи в Каїрі. Найбільший портрет фараона Тутанхамона тут створили з 6260 паперових стаканчиків, наповнених кавою.

Щоб максимально точно відтворити золоту маску Тутанхамона, знайдену Говардом Картером в 1922 році в гробниці в Луксорі, творці проекту використовували хитрий трюк. Щоб передати гру тіней використали білі і сірі стаканчики, а також налли кави в деякі з них. 

В результаті у них вийшла єдина в своєму роді картина площею 60 квадратних метрів. Рекорд зафіксували представники Книги рекордів Гіннесса. 

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття