Искусство
Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кофе, как кошки: невероятные рисунки Художник создал самую большую в мире мозаику из кофе Появился тизер украинского-польского исторической драмы Пятна кофе как искусство: впечатляющие рисунки Джулии Бернаделли Киевлянин запустил бренд первых в мире очков с кофе и льна Мебель, изготовленная из кофе В Киеве появился мини-памятник кофе  Бариста из Кореи рисует шедевры на кофейной пене Коби Леви и кофе Необычные рисунки на кофейных стаканчиках Starbucks Кофе + креатив: оригинальный способ прикрыть лысину Минутка творчества за завтраком: волшебные рисунки, дополняющие утренний кофе Книги кофемана: что почитать по ароматной чашкой? Притча: как кофе меняет все Coffee Cup Art Мозаика из миллиона кофейных зерен Женщина с ароматом кофе Куда девает остатки утреннего кофе индонезийский художник? Туринцы отказались от утренней классического кофе! Кофе в турке от украинского чемпиона! Рисунки на кофе Кофейный эко-арт: рисунки Карен Эланд детектив Кофейные шедевры Карен Эланд Coffee Art рисование кофе 3D искусство на кофе Город с ароматом кофе: найатмосферниши кафе Львова 3D кофейные фигурки Дафни Тан Во Львове пройдет масштабный кофейный фестиваль
Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба
coffee

Немає нічого кращого, ніж чашка кави зранку. З цим не посперечаєшся, але ми і не збираємося. Так, хтось вважає за краще починати з ароматного напою новий день, і повільно, зі знанням справи смакувати кожен ковток. 

А хтось використовує її зовсім не для того, щоб самому насолодитися смаком, кольором і ароматом, але щоб радувати інших. Цю "кавову релігію" сповідують і художниця Карен Еланд (Karen Eland), і тандем Енджела Саркела (Angel Sarkela) і Енді Саур (Andy Saur).

Київський художник Радислав Дзюба (Radislav Dzyuba) також майстер такого мистецтва як кава-арт. Але все сталося зовсім випадково. Одного разу він сидів і думав, який би підібрати фон до своєї нової картини, а під рукою була тільки чашка зі свіжозавареною кавою. Цей "барвник" і пішов в справу. На подив вийшло дуже гарно, і з того часу Радислав користується тільки "харчовими фарбами".

Як же народжуються такі роботи? Спершу автор намічає контури майбутнього малюнка і проставляє чорнильною або пір'яною ручкою точки в тих місцях, де будуть тіні. Потім чаєм (якщо потрібен світлий тон) або кавою (коли потрібен тон темніше) заливає малюнок в потрібних місцях. Ну і як останній штрих - промальовування відблисків акриловими білилами. Здається, що це так просто, але насправді, процес вимагає величезної витримки і займає багато часу.

Поделиться
предыдущая статья следующая статья