Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Кава, як коти: неймовірні малюнки
coffee

Художниця Олена Єфремова створила дивовижну серію ілюстрацій Coffee cats, з'єднавши в своїх малюнках відразу дві улюблені речі. 

Дівчина впевнена: кожен кавовий напій має свій аромат, так само як пухнаста тварина певний характер. Еспресо - це граціозний чорний кіт з пронизливим поглядом, класичний латте добрий і поступливий рижик, капучино ледачий кіт-пухнастик, а ванільне фраппе парочка чорно-білих закоханих котів, яка насолоджується теплом один одного, ніби тане морозиво в каві. 

Американо

Капучино

Кава з морозивом

Лате

Макиато

Еспресо

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття