Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави
coffee

Художник Аркадій Кім створив справжній шедевр мистецтва зі звичайних кавових зерен. 

Для створення цього шедевра було потрібно 12 днів і 1 мільйон кавових зерен. Вся композиція важить трохи більше 180 кілограм і охоплює близько 30 квадратних метрів. 

Ця робота побила попередній рекорд албанського художника Сайміра Страті, який створив щось схоже на 40 кілограм і 5 квадратних метрів. 

Подивіться на цей шедевр і оцініть, як красиво заграла кава в талановитих руках.

Відвідайте затишні кав'ярні Львова, Києва, Ужгорода

 

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття