Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
З'явився тізер українсько-польської історичної драми
coffee

Пройшла презентація тізера українсько-польського серіалу під назвою "Кава з кардамоном", основою якого став бестселер української письменниці Наталії Гурницької "Мелодія кави в тональності кардамону". 

"Кава з кардамоном" - це історична драма про хвилюючому і пристрасному почутті одруженого польського шляхтича Адама (Павло Делонг) і молодої української красуні Анни (Олена Лавренюк). 

Історія кохання розгортається на тлі "Весни народів" (один з найтепліших періодів в історії українсько-польських відносин). 

Зйомки історії про заборонене кохання у Львові середини XIX століття будуть проходити навесні наступного року, прем'єра запланована на 2020 рік.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття