Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону
coffee

Бренд Ochis випустив перші в світі окуляри з кавового жмиху та тирси льону. Головна ідея - повна відмова від нафтового пластика.

"Насолоджуйся гармонійним злиттям естетики і 100% екологічністю і пам'ятай: мода майбутнього = усвідомлена мода", - кажуть виробники.

Для виготовлення окулярів використовується клей на основі соєвої олії. Власники бренду кажуть, що матеріал не тільки екологічно чистий, а й стійкий - окуляри легкі і міцні.

При втраті окулярів їх оправа повністю розчиняється у воді або грунті, перетворюючись в природне добриво для рослин.

Ще одна унікальна риса окулярів - приємний кавовий запах. Обіцяють, що кожна оправа ochis coffee буде довгий час радувати вас улюбленим кавовим ароматом і бадьорити протягом дня.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття