Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Меблі, виготовлені з кави
coffee

Ксав'єр Лоранд, дизайнер з Мексики, створив меблі з матеріалу на основі кавової гущі. Її він зібрав у кав'ярнях навколо .

Перш ніж створити з кави стіл і стілець, дизайнер, кавовий фанат, провів серію експериментів спільно з компанією Muro Blanco, щоб створити унікальний матеріал для меблів. У кавову гущу він додав сполучні матеріали, наприклад, Біосмол на основі рослин.

«Це почалося як особистий проект через любов, яку я відчуваю до кави і всього, що з нею пов'язано. Ми вирішили змішувати каву і бетон, щоб отримати щось проміжне. Після кількох випробувань результат виправдав очікування: ми створили мокко-бетон», - каже Лоранд.

Основні деталі меблів робилися з суміші кави і бетону, і їх текстура і твердість схожа на щось середнє між пробкою і MDF (деревоволокнистих плит середньої щільності), але з ароматом кави.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття