Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні
coffee

Мистецтво проявляється навіть у повсякденних ритуалах. Наприклад, можна випити чашечку звичайної кави, а можна з неї зробити шедевр.

Працівник корейської кав'ярні Канбін Лі прославився тим, що став публікувати в Instagram фото своїх «кавових малюнків», які згодом стали набирати не менше двох тисяч лайків.

При цьому, на сторінку бариста в мережі вже підписано понад 73 тисяч користувачів, а фото його малюнків на молочно-кавової піні публікують різні західних видання, включаючи популярний американський глянець Cosmopolitan.

Традиційними сердечками і квітами твори креативного барісти не обмежується. Серед улюблених мотивів Канбіна персонажі мультфільмів та картини відомих художників. У кавовій чашці, поданої Канбіном відвідувачам кав'ярні, вже красувалися «роботи» Вінсента Ван Гога і Едгара Дега.

Канбін Лі  зазначає, що його вражаючі роботи виконані в новій техніці в латте-арті Cremart.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття