Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину
coffee

Широко відомий у Великобританії художник Філіп Левін використовує в якості полотна для творчості свою голову!)

Історія його творчого шляху така. Коли 30-річний англійський художник почав лисіти, він підійшов творчо до цієї прикрої неприємності, і, недовго думаючи, вирішив віддати свою лису голову на служіння мистецтву. З 2006 року він пропонував її як полотно для реалізації різних креативних ідей. Боді-арт, стрази Swarovski, канцелярські кнопки, і, нарешті, кавові зерна, стали окрасою артистичною лисини.

Портрет Левіна виконаний лондонським фотографом Деніелом Регане, і був представлений на виставці СoffeeArtProject, що пройшла в рамках Лондонського фестивалю кави LondonCoffeeFestival.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття