Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою?
coffee

Чашка кави для одних обов'язкова умова продуктивної роботи. Інші ж без неї за улюблену книгу не сядуть. Якщо ти у нас кофеман-книгоман, наступна добірка як для тебе писана.

З тебе лайк і репост, а з нас хороша література. Поїхали!

«Закінчена історія про походження кави». Ральф Хаттокс

Автор – професор Університету Вашингтона. До своєї публікації він підійшов з усією серйозністю, створивши глибоку роботу з відходом до першоджерел. Книга must read для тих, хто хоче дізнатися більше про те, як улюблений напій поширився по імперії Осман. Це детальне дослідження кавової історії від перших кафе, де напій подавали, до часів, коли кава стала частиною щоденного побуту арабського населення. Тут згадуються світлі і темні моменти, наприклад, заборона вживання кави, за порушення якого страчували.

«Кавова книга». Макс Фрай

Чашка кави від дотепного гуру фентезі Фрая (під псевдонімом якого творять талановиті двоє) нудною бути апріорі не може. Том повністю присвячений напою і включає реальний авторський досвід, поданий легко, дотепно і захоплююче. Іронія і чарівництво з ліричними та філософськими відступами – що ще потрібно, щоб задати правильний тон твоєму дню?

«Книга для найменших бариста» від Blue Bottle

А хто сказав, що кавові книжки не для дітей? Американські кавові гуру Blue Bottle випустили спеціальну абетку, щоб майбутні кавомани могли вчитися на улюбленому напої своїх батьків. Це одночасно і азбука, і розфарбування. Розмальовуючи картинки, малюк відразу ж вчить значення термінів. Нехай він ще мало розуміє кавові тонкощі, але коли підросте, то точно захоче поцікавитися, що таке розмальовував якихось пару років назад. Книга, до речі, прекрасний спосіб для батьків і дітей проводити час разом.

 «Торговець кави». Девід Лісс

Чашка кави, навколо якої закручено цілий роман? А чому б і ні? Місце дії – початок минулого століття. Головний герой – Мігель Ліенсо, маклер-авантюрист. Заповітна його мрія – нажити стан, торгуючи кавою. Несумна і дуже жива історія, в якій кавовий аромат просочує кожну строчку. Відірватися неможливо, тому відразу заварюй ароматний кухоль побільше!

«Ідеальна чашка кави покроково». Анетт Молдваер

Досвідчена бариста, одна із засновниць Square Mile Coffee, Анетт об'їздила півсвіту, щоб поповнити скарбничку знань про зерна, помол, техніку обсмаження, а головне – про те, як заварити чашку напою рівня ідеаліті. Даний томик годиться не тільки почитати та нудьгу розвіяти. Це професійне керівництво, щоб наблизитися до статусу кавового гуру. У книзі десятки рецептів різної складності, подані доступною мовою. Складно дочитати до кінця, щоб не рвонути на кухню і не почати відразу ж готувати напій.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття