Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Coffee Cup Art
coffee

Коли людина вміє малювати – це просто чудово! А коли свій талант художник використовує на благо потребуючим – на душі стає радісно і дивовижні ідеї все частіше і частіше проникають в наші думки. Так сталося в і цього разу.

Мова піде про Мігеля Кардона, відомого дизайнера, і до речі, великого любителя кави. Працюючи над дизайн проектом кав'ярні Bay Area, Мігель автоматично почав робити замальовки на тому що було під рукою – кавових стаканчиках. Вийшло дуже непогано – початок був покладений. Надалі з цього невеликого починання вийшов чудовий благодійний проект.

Дизайнер створював унікальні за оформленям кавові стаканчики і всі кошти від їх продажу відправляв до місцевого благодійного фонду "Project Night Night".

Що ж тільки не потрапило на кавові склянки – особи людей, роботи трансформери, дивовижні морські істоти ....

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття