Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Мозаїка з мільйона кавових зерен
coffee

Це – масштабний витвір албанського художника Саміра Страті потрапив до Книги рекордів Гіннесса.

Для його виготовлення майстер використав 309 фунтів зернової кави. Мозаїка зображує п'ять різних людей, пов'язаних з музикою і мистецтвом: африканського барабанщика, європейського акордеоніста, бразильську танцівницю, американського співака і японську дівчину, що грає на тайко. Цим Самір хотів показати, що чашка кави може надихнути людей з різних країн і допомогти їм знайти спільну мову набагато краще, ніж зустріч Великої Двадцятки.

Зазначимо, Самір Страті потрапляє в Книгу рекордів Гіннеса вже в шостий раз – він і раніше дивував світ величезними мозаїками з пробок, цвяхів, зубочисток, яєчної шкаралупи, компакт-дисків і т.п.

Але навіть при тому, що для своїх робіт художник використовує сучасні матеріали, він залишається вірним тим же технікам, що і середземноморські мозаїчні майстри минулих тисячоліть.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття