Мистецтво
Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд
coffee

Американська художниця Карен Еланд (Karen Eland) використовує в своєму творчому арсеналі різні кулінарні барвники аж до пива, проте прославилася майстриня саме вдалими «кавовими» копіями шедеврів світового мистецтва.

В її незвичайній колекції картини Леонардо да Вінчі, Пікассо, Матісса, фрагменти розпису з Сікстинської капели, старовинні і сучасні фотографії в теплих тонах сепії ...

У більшості з них є маленьке авторське нововведення: Карен домальовує героям зображень чашечку кави. Тепер зрозуміло, про що мрійливо думають Мона Ліза, дівчина з перловою сережкою та інші «знаменитості» світу образотворчого мистецтва.

«Одного разу я побачила у своїй чашці густий коричневий еспресо, і тут мене осінило: якщо кава – мій улюблений напій, чому б мені не використовувати його в якості фарби? На моє превелике задоволення, вийшло дуже здорово!»

Палітру кавових відтінків Карен отримує настоюванням напою: у свіжозвареної кави більш світлий колір, а через кілька днів він набуває більш глибокі і насичені тони.

Віддаватися творчості художниця вважає за краще в кав'ярнях - тут підходяща обстановка, яка може здорово надихнути: аромат кавових зерен, тиха музика і приглушені розмови. Карен сподівається, що її картини здатні занурити глядачів в таку ж теплу атмосферу.

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття