Мистецтво
Крихка творчість: кавові малюнки на листі і не тільки Ранкові фантазії за чашкою кави Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Арт-рекорд: в Єгипті створили портрет Тутанхамона з кавових стаканів  Кава замість фарб: як малює український художник Радислав Дзюба Кава, як коти: неймовірні малюнки Художник створив найбільшу в світі мозаїку з кави З'явився тізер українсько-польської історичної драми Плями кави як мистецтво: вражаючі малюнки Джулії Бернаделлі Киянин запустив бренд перших в світі окулярів з кави і льону Меблі, виготовлені з кави У Києві з'явився міні-пам'ятник каві  Бариста з Кореї малює шедеври на кавовій піні Кобі Леві та кава Незвичайні малюнки на кавових стаканчиках Starbucks Кава + креатив: оригінальний спосіб прикрити лисину Хвилинка творчості за сніданком: чарівні малюнки, що доповнюють ранкову каву Книги кавомана: що почитати за ароматною чашкою? Притча: як кава змінює все Coffee Cup Art Мозаїка з мільйона кавових зерен Жінка з ароматом кави Куди діває залишки ранкової кави індонезійський художник? Туринці відмовились від ранкової класичної кави ! Кава в джезві від українського чемпіона ! Малюнки на каві Кавовий еко-арт: малюнки Карен Еланд Детектив Кавові шедеври Карен Еланд Coffee Art Малювання кавою 3D мистецтво на каві Місто з ароматом кави: найатмосферніші кав’ярні Львова 3D кавові фігурки Дафні Тан У Львові пройде масштабний кавовий фестиваль
Крихка творчість: кавові малюнки на листі і не тільки
coffee

Індонезійський художник Гідак аль-Низар (Ghidaq al-Nizar) створює кавові малюнки на листках, тарілках і відбитках рук. 

Всім відомо, який крихкий матеріал - сухе листя. І як непросто «домовитися» з рідкою фарбою для отримання різних тонів на такій своєрідній поверхні. Але художнику це, мабуть, вдається з легкістю.

Для додання цікавою фактури землі і кори дерев художник використовує мелену каву - кавову гущу, і це органічно виглядає в парі з малюнком рідким кавовим розчином.

 

 

 

Подiлитися
попередня стаття наступна стаття